Шановні працівники прокуратури! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Вам довірено стояти на  варті інтересів держави, боротися з  порушеннями закону і  порядку, оберігати життя і спокій наших громадян. Це потребує сумлінності, безкомпромісності та вміння приймати об’єктивні рішення за найскладніших обставин.

Українське суспільство розраховує на вашу відповідальність, справедливість, професійність та принциповість.

У день професійного свята висловлюю щиру подяку за вашу нелегку, але почесну працю. Бажаю вам мудрості та наполегливості у відстоюванні конституційних надбань українського народу. Міцного вам здоров’я, добробуту та успіхів в реалізації покладених державою обов’язків та завдань.

З повагою, міський голова С.Бичков