Звернення військових моряків та військовослужбовців гарнізону в підтримку полонених моряків в Азовському морі

25 листопада Росія напала на українські військові кораблі в нейтральних водах Чорного моря, при законній спробі трьох українських військових кораблів пройти Керченський пролив до українського порту на Азовському морі. В результаті безпідставної агресії, всупереч усіх норм міжнародного морехідного права, отримали поранення шестеро українців і в полон потрапило двадцять чотири сини Українського народу.

Дорогі наші військові побратими! Ми, військові моряки та військовослужбовці Очаківського гарнізону, всім серцем підтримуємо вас, і ні на мить не забуваємо про ваш героїчний вчинок, як і вся наша країна.

Пишаємося вашою мужністю і витримкою в цій складній, жорстокій ситуації. Ми впевнені у вашій силі і відданості українському народові і його Збройним силам. Ми всі разом, правда за нами, а значить – і перемога!

Ми впевнені, що нашу думку поділяє усе громадянське населення міста і району, згуртуємося, об’єднаємося і в черговий раз продемонструємо фашистському режиму Путіна свою любов і відданість Україні, а у разі загрози дамо достойну відсіч віроломному агресору.

Начальник Очаківського Військово-морського гарнізону

капітан 1 рангу ХАРЧЕНКО В.Ю.

Військовий комісар

Очаківського районного військового комісаріату