Дорогі наші захисники, військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі.

Сьогодні, в умовах воєнного стану, українська армія є визначальним чинником збереження незалежності, цілісності та недоторканості нашої держави.

Нині на вас покладена велика відповідальність – відвернення зовнішньої загрози, що нависла над нашою країною, відсіч збройної агресії, забезпечення національної безпеки, а також порятунок українських моряків та офіцерів з російських в’язниць.

Ми віримо в вас та висловлюємо щиру вдячність за те, що вдень і вночі, ви охороняєте спокій матерів і дітей, людей похилого віку. Ви є взірцем патріотизму, відваги та мужності.

Бажаю вам успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави. Надійного родинного тилу вам, богатирського здоров’я, звершення всіх мрій та найголовніше – скорішого закінчення військового протистояння. Повертайтеся додому живими і здоровими! На вас чекають вдома, за вас молиться вся Україна!

З повагою, міський голова С.Бичков

 

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
216325