Всеукраїнський тиждень права

10 грудня в Україні відзначається Міжнародний день прав людини. В цей день була прийнята Загальна декларація прав людини – перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав усіх людей.

Загальна декларація прав людини започаткувала розроблення та укладання низки міжнародних документів з прав людини, серед них – Конвенція про попередження злочину геноциду 1948 року, Женевські конвенції про захист прав людини під час збройних конфліктів 1949 року, Європейська конвенція захисту прав людини та основних свобод 1950 року, Декларація прав дитини 1959 року та інші.

З нагоди проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини в Україні указом Президента України від  8 грудня 2008 року встановлено започаткувати проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини.

Так, у рамках Всеукраїнського тижня права спеціалістами управління у справах дітей Очаківської міської ради спільно із спеціалістами відділу Очаківського бюро правової допомоги проведено інформаційно-профілактичні бесіди серед учнів 5-6 класів за темою «Стоп булінг» та «Життя без насильства».

Також, з метою вдосконалення правової освіти управлінням здійснено 5 заходів (лекції, круглий стіл), якими охоплено 110 осіб учнівської молоді та їх батьків.

 Управління у справах дітей Очаківської міської ради