В Очакові засяяла головна ялинка міста

Не секрет, що Новий рік – одне з найулюбленіших і найочікуваніших свят для дітей та дорослих. Це час, коли здійснюються мрії та відбуваються всілякі дива. Та найбільше прийдешніх свят чекають діти. Саме вони вірять у дива та казку, знають, що Дід Мороз у новорічну ніч постукає до них у вікно, або тихенько залишить подарунок під ялинкою. Тому, про те, аби усі дитячі сподівання стали реальністю, заздалегідь повинні подбати дорослі.

25 грудня на центральній площі міста відбулось урочисте відкриття Головної новорічної ялинки.

З наступаючими святами присутніх привітав міський голова Сергій Бичков, побажавши усім міцного здоров’я, щастя, радості, здійснення мрій, а також миру та спокою в нашій країні.

А от поринути у чарівну зимову казку цього дня малечі допомогли працівники відділу культури Очаківської міської ради, учасники художньої самодіяльності та вихованці зразкового ансамблю народного танцю «Радість», підготувавши для них театралізовано-ігрову програму.

Новорічні пісні, веселі ігри та вітання, цікаві загадки, подарунки, хороводи з Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими персонажами навколо зеленої красуні подарували маленьким мешканцям нашого міста безліч позитивних емоцій та дивовижних вражень, які надовго залишаться у їх пам’яті.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

 та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

 Я.Кухарська