На передодні новорічних свят посадовці відвідали дитячі будинки сімейного типу

На передодні новорічних свят, 27 грудня, міський голова Сергій Бичков та начальник управління у справах дітей Очаківської міської ради відвідали дитячі будинки сімейного типу.

В першу чергу посадовці завітали до будинку сімейного типу, який утворився в травні поточного року. Житло для новоствореного дитячого будинку сімейного типу було придбано за кошти державної субвенції, а от облаштовано помешкання всіма необхідними меблями, побутовою технікою та зроблено ремонт – за кошти міського бюджету.

Тепер у цьому великому двоповерховому будинку проживає родина Володимира та Марини Долотових, які взяли на виховання 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. До того ж, у подружжя Долотових є двоє власних дітей.

Переступивши поріг будинку, з першого погляду стало зрозумілим, що в сім’ї  панують злагода, гармонія та любов. Діти виховуються в новій родині лише 7 місяців, а вже називають батьків-вихователів татом та матусею і повсякчас обдаровують їх своїми обіймами.

Вітати малечу з наступаючим Новим роком було особливо приємно. Окрім теплих слів, гості вручили дітям принтер та солодкі подарунки. Батьки-вихователі подякували посадовцям за увагу, допомогу та підтримку. В свою чергу, очільник міста висловив слова вдячності багатодітній родині за те, що в такий нелегкий для держави час вони приймають у свою сім’ю дітей, позбавлених батьківського піклування.

Побажавши щасливих новорічних свят, представники влади вирушили до іншого дитячого будинку сімейного типу, який функціонує з 2012 року. Валентина Миронова вирішила подарувати свою материнську любов та родинний затишок 5 дітям, рідна матір яких була позбавлена батьківських прав. Наразі дітки почувають себе захищеними, відчувають ласку та турботу мами-виховательки. Сергій Миколайович та Євгенія Олександрівна подарували малечі ноутбук та вручили солодкі подарунки.

Бажаємо родинам міцного здоров’я, миру, благополуччя, та достатку.

Додатково: Нагадаємо, що у 2017 році з державного бюджету місцевим бюджетам була надана субвенція на придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування і осіб з їх числа.

У 2018 році завдяки субвенції з державного бюджету двоє осіб з числа дітей-сиріт були забезпечені власним житлом.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.Кухарська