Дорогі очаківці! Прийміть щирі вітання з нагоди Різдва Христового!

Сповнені почуттям радості, зігріті добротою і душевним теплом, в ці зимові новорічні дні ми в очікуванні величної події – народження Христа.

Різдво Христове є символом надзвичайної любові та милості Всевишнього до людства, адже Він послав сина свого, щоб ми могли спастися та отримати життя вічне.

Тож і нам в цей день, як ніколи, слід проявляти любов до ближнього свого. Необхідно зуміти знайти в собі сили для прощення і, не менш важливо, бути вдячними – людям, які словом чи ділом допомогли нам, були поруч, коли ми відчували в них потребу.

А головне – бути вдячним Всевишньому за Його надзвичайний дарунок – за посланого нам Ісуса.

На Різдво є звичай обмінюватися подарунками. Тож нехай цими дарами один одному будуть любов та довіра, розуміння та прийняття, повага та турбота.

Хай незгасаюче світло Віфлеємської зірки осяє ваші душі, даруючи мир, родинний затишок і достаток, а серця наповнить вірою у завтрашній день.

У світлий день Різдва Христового бажаю всім міцного здоров’я, добробуту та достатку. Нехай до кожної оселі увійдуть мир і благодать. А Божа ласка і благословення хай будуть вам надійним оберегом кожного дня і у кожній справі!

Христос рождається! Славімо його!

З повагою міський голова С.Бичков

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
532246