Шановні очаківці!

Щороку, 22 січня, наша держава відзначає День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні та суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу.

22 січня ми згадуємо дві фактично рівнозначні за важливістю події української історії, які відбулися цього дня: проголошення у 1918 році незалежності Української Народної Республіки (Четвертий Універсал Української Центральної Ради) та об’єднання українських історичних земель рівно через рік – 1919 року у результаті проголошення Акту злуки Української Народної республіки та Західноукраїнської Народної республіки.

Проголошення Акту Злуки увійшло в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день став символом об’єднання України.

Але дата 22 січня є і трагічною в сучасній історії нашої держави. Саме цей день є днем розстрілу перших Героїв Небесної Сотні, які під час Революції Гідності в Києві віддали своє життя, довівши цим героїчним вчинком, що незалежна і соборна Україна – цінніша за життя.

Ми всі віримо, що територіальна цілісність України та її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Плекаймо ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи та вшановуючи незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності і соборності України.

Дорогі земляки! Нехай любов до рідної Батьківщини спонукає вас на добрі справи, які примножать славу нашій країні та принесуть мир і спокій.

Міцного вам здоров’я, добра, злагоди та глибокої віри у гідне майбутнє нашої країни!

З повагою міський голова С.Бичков

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
532154