Дорогі очаківці!

29 січня – День пам’яті Героїв Крут. Подвиг студентів, які полягли у бою біля залізничної станції Крути у 1918 році, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну. Вони призупинили наступ більшовицьких військ на столицю України, що дало змогу уряду Української Народної Республіки досягти міжнародного визнання України на мирних переговорах у Бресті. Цей бій тривав 5 годин між 4-х тисячною більшовицькою армією та загоном із київських курсантів, що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків.

Сьогодні історія повторюється. На сході України відбуваються бойові дії, під час яких ми втрачаємо патріотів, таких же юних хлопців, як і тих, які в 1918 році боролися заради перемоги, заради майбутнього нашої країни.

Навіки залишиться в нашій пам'яті кожен, хто проливає кров за нашу незалежність, кожен, хто віддає життя за наш мир і спокій.

Подвиги молодих хлопців, справжніх патріотів – це не просто наша історія, це приклад для кожного, хто серцем вірний Україні.

З повагою міський голова С.Бичков