Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

Згідно з рішенням Очаківської міської ради від 09.11.2018 №10 оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Очаківської  міської ради Миколаївської області».

Вимоги до кандидатів на посаду: освіта вища не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» та стаж роботи не менше п’яти років за фахом, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері. Оклад 5452,00 грн.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії заяву, до якої додають: копію паспорта громадянина України; резюме у довільній формі; копію трудової книжки; копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Термін подання документів - 30 календарних днів від дня опублікування  оголошення.

Довідки за адресою: м. Очаків, вул. Соборна, 7а, каб. 204, т.3-03-88.