Шановні очаківці!

Щороку, 15 лютого ми вшановуємо тих, кому судилося воювати на території інших держав. Українські воїни виконували складні завдання у понад 20 країнах світу: це Ліван, Угорщина, Єгипет, Ангола, Сьєрра-Леоне, Чехословаччина, Ефіопія, Югославія, Афганістан.

З глибокою шаною ми звертаємось цього дня до наших земляків, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів на території інших держав. Ми шануємо їх героїзм і звитягу.

Там, на чужині, наші співвітчизники проявили мужність і професіоналізм. Їх високий гуманізм та милосердя з вдячністю та повагою згадують у багатьох куточках світу.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю полеглих при виконанні військового обов’язку офіцерів та солдатів. Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя заради миру!

Дорогі учасники бойових дій! Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлюючи свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Чимало ветеранів-інтернаціоналістів і сьогодні знаходяться на бойовому посту Збройних сил України, захищаючи нашу Батьківщину на Сході.

Дякуємо вам за високу громадянську відповідальність, за те, що стали справжніми побратимами, військовими батьками для солдат у цій неоголошеній війні.

Від щирого серця бажаю вам, вашим близьким та рідним міцного здоров’я, довгих років щасливого життя, затишного домашнього вогнища, родинного благополуччя та найголовніше – мирного неба над головою!

З повагою, міський голова С.Бичков

e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua