Відбулись установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Очаківської міської ради

20 лютого 2019 року за участі інститутів громадянського суспільства пройшли установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Очаківської міської ради на 2019-2020 роки. Під час заходу присутніми було заслухано звіт про роботу громадської ради при виконавчому комітеті Очаківської міської ради за 2017-2018 роки, який доповів голова громадської ради 2017-2018 років – Віталій Мись. Учасники зборів також визначились з кількісним складом громадської ради (5 осіб), обрали персональний та керівний склад громадської ради при виконавчому комітеті Очаківської міської ради.

За результатами розгляду запропонованих кандидатур та проведеного голосування головою громадської ради при виконавчому комітеті Очаківської міської ради на наступні два роки було обрано Мися Віталія Віталійовича – голову громадської організації «Очаківська районна організація ветеранів України Миколаївської області», заступником голови – Стовманенка Сергія Пилиповича – члена громадської організації «Очаківська мальва». Членами громадської ради стали: Петренко Юрій Володимирович – голова Очаківської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Калька Лілія Валеріївна – голова громадської організації «Очаківська міська організація Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», Пономарьова Світлана Костянтинівна – голова громадської організації «Схід. Інтеграція».Остаточний склад громадської ради при виконавчому комітеті Очаківської міської ради буде затверджений рішенням виконавчого комітету Очаківської міської ради.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.Кухарська