Вручення сертифікатів на житло дітям-сиротам

У вівторок, 26 лютого, відбулося засідання колегії служби у справах дітей облдержадміністрації на якому члени колегії підбили підсумки роботи проведеної у 2018 році та визначили плани на майбутній рік.

Всього в області діють 44 ДБСТ, де виховуються 269 дітей, а також 155 прийомних сімей, де на вихованні знаходяться 296 дітей. Загалом протягом 2018 року до сімейних форм виховання влаштовано 2592 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Окремо обговорено ефективність таких напрямків роботи як систематичні перевірки соціально-побутових умов проживання дітей у сім’ях, що опинилися у складних побутових умовах (у 2018 році здійснено 4 754 перевірки), рейдів «Діти вулиці» (минулого проведено 822 рейди, виявлено 311 дітей), а також роботу центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

Також відбулося урочисте вручення головою ОДА Олексієм Савченком сертифікатів на житло, придбане за кошти державної субвенції, особам з числа дітей-сиріт.

Відзначено, що завдяки підтримці Президента України Петра Порошенка Миколаївщина другий рік поспіль отримує системну підтримку щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Так, в місті Очаків у 2017 році завдяки державній субвенції придбано 1 двоповерховий будинок для створення ДБСТ, а також 2 квартири з метою поповнення фонду соціального призначення для осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. У минулому році закуплено 2 квартири, які переходять у власність особам з числа дітей-сиріт на загальну суму 712 739 грн.

Управління у справах дітей