Вітаємо з нагородами!

Відповідно до розпорядження міського голови від 12.03.2019 № 28 за сумлінну працю та з нагоди святкування Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, нагородами Очаківської міської ради відзначені працівники комунального підприємства Очаківської міської ради «Очаків – сервіс» та Очаківської комунальної служби благоустрою.

15 березня, під час чергової сесії Очаківської міської ради, міський голова Сергій Бичков урочисто вручив Почесні грамоти Очаківської міської ради  та грошові винагороди: водію автотранспортних засобів (спецтранспорту ТПВ) до 5т. КП Очаківської міської ради «Очаків – сервіс» Василю Васильовичу Бабіну;

слюсарю аварійно-відновлювальних робіт водопровідних мереж 3 розряду КП Очаківської міської ради «Очаків – сервіс» Олегу Васильовичу Зайчуку; вантажнику Очаківської комунальної служби благоустрою Володимиру Миколайовичу Котову; слюсарю аварійно-відновлювальних робіт каналізаційних мереж 3 розряду КП Очаківської міської ради «Очаків – сервіс» Руслану Геннадійовичу Муричу та прибиральниці територій Очаківської комунальної служби благоустрою Людмилі Вікторівні Синькевич.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.Кухарська