Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! Щиро вітаю вас з професійним святом!

Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл та дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

На сьогоднішній день комунальні блага для людей стали настільки звичною справою, що ніхто вже особливо і не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності і який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників комунальних підприємств.

Жодна з наявних сфер не стоїть так близько до конкретної людини, як житлово-комунальна та побутова. Адже в кожному будинку нам потрібні світло, газ, тепло. А як обійтися без водопостачання та водовідведення, без прибирання дворів і вулиць?

Дорогі працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! Висловлюю вам щиру вдячність за нелегку працю, за те, що за будь-якої погоди, за будь-яких найскладніших ситуацій ви намагаєтесь зробити все можливе, аби в кожній домівці було затишно і комфортно, аби все наше господарство працювало злагоджено та безперебійно.

Звичайно, нам ще багато потрібно зробити для того, аби наш Очаків став ще більш красивішим та комфортнішим. І ви для цього докладаєте максимум зусиль. Велика вам подяка за це!  

З нагоди свята бажаю вам міцного здоров’я, гарного весняного настрою, наснаги, злагоди та щастя.

З повагою, міський голова С.Бичков 

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
472275