Відбулась загальноміська спартакіада серед жінок нашого міста

15 березня, на базі загальноосвітньої школи № 2, серед прекрасної половини людства – ніжних, спортивних та активних жінок, відбулась загальноміська спартакіада, присвячена Міжнародному жіночому дню.

Даний захід в нашому місті проходить вже другий рік поспіль, який організовує відділ культури, молоді, спорту, туризму та релігії Очаківської міської ради.

В цьому році для участі у спортивних змаганнях своїх співробітників делегували: загальноосвітні школи міста та військові частини.

Окрему команду представили чарівні представниці жіночої статі, які у вільний час відвідують спортивні секції та клуби.

Ведучий заходу Олександр Клєпас, відкриваючи спартакіаду, привітав учасників змагань зі спортивним святом та побажав всім гарного настрою. Підбадьорила та націлила на перемогу учасників змагань і директор центру культури і дозвілля Ганна Лагунова, розповівши веселу гумореску.

Шість жіночих команд в цей день змагались у естафетах «Біг з перешкодами», «Стрибки через скакалку», «Вершники», «Перенесення вантажу (м’ячів)», «Дартс», демонструючи високу командну гру та своє захоплення спортом.

А в перервах між змаганнями, в той час, коли шановні судді у складі: начальника відділу культури Тетяни Мироненко, головного спеціаліста відділу культури Євдокії Бєляєвої та провідного спеціаліста УСЗН Юлії Черномашенцевої, підраховували бали за кожний етап змагань, усі присутні мали змогу насолодитись чудовим співом Віктора Зволинського.

В результаті запеклої боротьби, перемогу здобула команда «Олімп», яку представили працівники Очаківської ЗОШ № 4. Друге місце виборола команда «Майские девчонки» (Очаківська ЗОШ № 2), почесне третє місце посіла команда «Прикордонники» (відділ прикордонної служби «Очаків»). Четверте, п’яте та шосте місце дісталось командам «Тайці» (красуні зі спортклубів), «Тигри» (Очаківська ЗОШ № 1), «Арсенал» (в/ч А 2637) відповідно.

Міський голова Сергій Бичков та начальник відділу культури Тетяна Мироненко привітали усіх учасників з закінченням змагань та вручили Почесні нагороди. Не забули посадовці і про солодощі для прекрасних жінок. Усі команди отримали солодкі призи – смачний торт та шоколадки. Торт також отримала і група вболівальників від ЗОШ № 2 за чудову підтримку своєї команди.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.Кухарська