Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України! Вітаю вас з професійним святом!

Поняття безпеки охоплює широке коло для кожної держави. Це захист територіальної цінності, недоторканість кордонів, військових, політичних та економічних факторів. Одним із головних завдань – є захист інтересів українського народу, національних та загальнолюдських цінностей.

І саме працівники служби безпеки України стоять на сторожі конституційних прав і  свобод українських громадян,  захищають інтереси нашої незалежної  держави, міста та суспільства.

Завдяки вашій щоденній сумлінній праці суспільно-політична ситуація в нашому місті залишається спокійною та стабільною. Робота в службі безпеки вимагає високих знань, спеціальної підготовки і твердого характеру.

Щиро дякую вам за професіоналізм, працездатність, мужність і відвагу.

Міцного здоров'я, благополуччя, нових професійних успіхів, невичерпної життєвої енергії, миру та злагоди.

З повагою, міський голова С.Бичков

e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua