Шановні жителі міста Очаків та Очаківського району!

Управління СБ України в Миколаївській області вживає системних заходів аби у регіоні зберігалися спокій та громадський порядок. Разом з цим, звертаємося до кожного, хто має інформацію про наміри вчинити дії на шкоду безпеці громадян.
Про відомі вам факти прибуття у регіоні підозрілих осіб, про факти чи наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної або розвідувально-підривної діяльності проти України, про випадки виявлення поблизу військових баз та арсеналів озброєння підозрілих осіб, які виявлятимуть інтерес до режиму охорони цих та інших об'єктів, уразливих в терористичному відношенні, ви можете цілодобово повідомляти за телефонами «довіри» Управління СБУ (0512 ) 49-03-22, чергового по УСБУ (0512) 37-00-70 та чергового Очаківського МРВ УСБУ (05154) 2-26-55.

Крім того, наявну у вас інформацію про факти підготовки та вчинення протиправних дій терористичного чи диверсійного характеру надсилайте на електронну скриньку Управління: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а також можете передати її особисто за адресами: м. Миколаїв, вул. Спаська, 40 та м. Очаків, вул. Торгова, 16.

Прес-група Управління СБ України в Миколаївській області

e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua