Учасникам бойових дій в роки Другої світової війни вручено Почесні нагороди

29 березня, напередодні відзначення Дня визволення Очакова від німецько-фашистських загарбників, голова громадської організації «Очаківська районна організація ветеранів України Миколаївської області» Віталій Мись та начальник відділу з питань соціального обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці Ірина Половинихіна завітали до мешканців нашого міста – учасників бойових дій в роки Другої світової війни.

Привітавши з наступаючим святом та побажавши міцного здоров’я і довгих років життя, гості вручили землякам Почесні нагороди.

Так, відзнаку Миколаївської обласної ради II ступеня «За заслуги перед Миколаївщиною» цього дня отримав Іван Костянтинович Поповенко. Ювілейною медаллю «75 років визволення Миколаївщини від німецьких окупантів» нагороджені Микола Іванович Кубишкін та Євдокія Никифорівна Козуля.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.Кухарська