Шановні ветерани! Дорогі земляки! Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення Очакова від фашистських загарбників!

75 років тому на нашу землю прийшов довгоочікуваний мир, за який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – віддали своє життя. 75 років тому Очаків був звільнений від німецько-фашистських загарбників.

Неймовірно важким був шлях до мирних днів, до того часу, як відгриміли останні залпи війни над нашим краєм. І наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш рідний край від нацистських окупантів.

Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на  передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

Шановні ветерани! Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за ваш безсмертний подвиг у тій жорстокій війні. Ви витримали важке випробування, звільнили наш край та Україну від фашистських окупантів. Низький вам уклін!

Вічна пам'ять тим, кого вже немає серед вас!

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності. Подвиг старших поколінь додає їм сил та наснаги у боротьбі за свободу Батьківщини. Народ, який пам’ятає та шанує доблесть своїх пращурів – непереможний.

Бажаю всім міцного здоров'я, довголіття, тепла і затишку, добробуту та непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлим і щасливим! Мирного неба над головою!

 З повагою, міський голова С.Бичков