Вітали колишніх фронтовиків

07 травня, напередодні відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, до учасників бойових дій з квітами, цукерками, вітальними листівками та подарунками завітали представники міської влади та військового комісаріату.

– «З наступаючим святом Вас! Велика вдячність за Ваш подвиг, за те, що дали можливість жити на цій землі! Ми пам’ятаємо та пишаємось тим, що Ви нині поряд з нами. Міцного Вам здоров’я на довгі роки!», – вітав колишніх фронтовиків міський голова Сергій Бичков.

Подякувавши за героїзм і відвагу, за стійкість і мужність, Сергій Миколайович разом з начальником управління соціального захисту населення Любов’ю Савчук вручив сивочолим учасникам бойових дій в роки Другої світової війни телевізори, придбані за кошти міського бюджету. А працівники Очаківського районного військового комісаріату: провідний спеціаліст командування Катерина Бащенко та старший офіцер відділення комплектування та призову, лейтенант Ігор Хансіяров від військового комісара Очаківського РВК, полковника Геннадія Леурди передали ветеранам війни Подяки за особистий внесок у справу визволення нашої Батьківщини та здобуття Великої перемоги.  

Завідувач сектору інформаційної діяльності

 та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

 Я.Кухарська

 

 

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
347772