З нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на площі міста відбувся святковий концерт

«Переможна весна 45-го» – саме під такою назвою 09 травня, на міській площі, відбулась концертна програма, присвячена 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яку підготував відділ культури, молоді, спорту, туризму та релігії Очаківської міської ради.

Прикрасили сцену своїм талантом в цей день місцеві артисти-вокалісти: В.Зволинський, В.Могила, В.Расславський, І.Стаднійчук, С.Подолянчук, Д.Аллабергенова, М.Богатікова, М.Хорошева, А.Чорна, В.Гудкова, О.Клєпас, А.Росинець, А.Горбик, В.Гудкова, гурт «Очаків» під керівництвом В.Зволинського, дитячий вокальний ансамбль «Зоряни» під керівництвом Анастасії Чорної, а також хор музичної школи міста Очакова (диригент А.Чорна).

Талановиті очаківці зворушливо виконували пісні: «День Победы», «О той весне», «Он не вернулся из боя», «Нам нужна одна Победа», «На безымянной высоте», «Журавли», «В землянке», «Синий платочек», «Катюша», «Если б не было войны», «Жди меня», «Баллада о матери», «Зажгите свечи», «В лесу прифронтовом», «Ах, какая была весна», «Казаки», «Смуглянка», «Весна 45 года» та ін.

Чудовими, як завжди, були виступи і танцювальних колективів нашого міста  – народного ансамблю танцю «Золотий колос» (керівник заслужений працівник культури України С.Козлова), колективу естрадного танцю «Нова Галактика» (керівник В.Глушкова), зразкового ансамблю народного танцю «Радість» (керівник заслужений працівник культури України Т.Поночевна).

Завершив концертну програму виступ спеціального гостя нашого міста – співачки Lama.

Відзначення Дня Великої Перемоги закінчилось традиційним святковим салютом – подарунком від міської влади для жителів та гостей міста Очакова.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.Кухарська