Надбузький професійний аграрний ліцей за державні кошти готує робітників

- на базі 9 класів з терміном навчання – три роки з одночасним отриманням середньої освіти – тракторист-машиніст с/г виробництва, водій; слюсар з ремонту автомобілів, водій: кухар, офіціант; продавець продовольчих товарів, оператор комп’ютерного набору;

- на базі 9 класів з терміном навчання – два роки без отримання середньої освіти – кухар-кондитер;

- на базі 11 класів з терміном навчання – один рік – слюсар з ремонту автомобіля, водій категорії; тракторист-машиніст с/г виробництва, водій; соціальний робітник; оператор комп’ютерного набору.

Учні забезпечуються стипендією, гуртожитком, три разовим харчуванням. Документи, необхідні для вступу до ліцею: свідоцтво про освіту (атестат), свідоцтво про народження (ксерокопія), паспорт, фотографії 3х4 (6 шт.), медична довідка (форма 86), щеплення (форма 63), довідка з місця мешкання про склад сім’ї, трудова книжка (бланк), ідентифікаційний код, медична книжка (офіціант, кухар), медична довідка нарколога (тракторист, водій). Для поселення до гуртожитку паспорт з листком вибуття. Адреса: 57130, Миколаївський район, с. Надбузьке. Телефони: 51-05-24, 51-05-25.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Територіального центру з надання соціальних послуг (соціального обслуговування) м. Очаків за адресою: вул. Старофортечна, 10 (колишня вул. Шкрептієнко) або за тел.: 3-03-70.