В Очакові урочисто відкрили нове приміщення Центру надання адміністративних послуг

Вже шість років очаківці мають змогу отримувати послуги у Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) Очаківської міської ради. ЦНАП наші земляки знають, як установу, в якій послуги можна отримати швидко та зручно.

В п’ятницю, 07 червня, в Очакові відбулось урочисте відкриття нового приміщення Центру надання адміністративних послуг, що розташовуватиметься тепер за адресою: вулиця Соборна, 48.

Завдяки спільним зусиллям керівництва міста, депутатського корпусу, працівників ЦНАП та бригади будівельників сьогодні місто має сучасне відремонтоване приміщення, облаштоване необхідними меблями, що створюватиме зручні умови як для відвідувачів, так і для співробітників установи.

– «Перший крок до відродження цієї будівлі вже зроблений. Ми відремонтували праве крило приміщення, де саме розміщуватиметься Центр надання адміністративних послуг. Роботи, звичайно, ще багато. Необхідно відремонтувати як великий зал, так і фасад даної будівлі. У великому залі планується розмістити картинну галерею. До того ж, він функціонуватиме і як зал камерної музики.

Ідея урочистого відкриття сьогодні Центру обслуговування громадян полягала в тому, аби показати нашим городянам яким чином і куди витрачаються бюджетні кошти», – відкриваючи урочистості, зазначив міський голова Сергій Бичков.

Виступив в цей день і начальник відділу забезпечення діяльності – керівник ЦНАП Олександр Андрєєв.

«Історія нашого ЦНАП розпочалася 6 років тому. Тоді Центр надання адміністративних послуг був відкритий по вулиці Старофортечній, 10. За цей час ми вже встигли набратися досвіду в обслуговуванні мешканців нашого міста. На сьогоднішній день ЦНАП надає 198 видів адміністративних послуг і за 2018 рік працівниками ЦНАП було надано послуг 8557 громадянам. До міського бюджету, за надання адміністративних послуг, перераховано зборів у сумі 75 520 грн. Ми не стоїмо на місці, розвиваємось та працюємо над збільшенням кількості видів надання адміністративних послуг», – повідомив Олександр Олександрович.

Урочисто перерізавши стрічку, міський голова Сергій Бичков запросив усіх присутніх оглянути нове приміщення. Начальник відділу забезпечення діяльності ЦНАП Олександр Андрєєв провів для всіх екскурсію. За його інформацією, у першому залі працюватимуть державні реєстратори з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб – Тетяна Череватенко та Світлана Щербина, у другому залі: державний реєстратор з питань реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Галина Оліфиренко та державний реєстратор з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Галина Колесник. Далі розташовані кабінети самого керівника ЦНАП та адміністратора ЦНАП Оксани Фоміної-Драчевської, а також кабінет архіву.

Офіційно розпочне роботу Центр надання адміністративних послуг по вулиці Соборній, 48 з 18 червня 2019 року. Режим роботи: з 08.00 год. до 17.00 год.

Виконавчий комітет Очаківської міської ради висловлює щиру подяку приватному підприємству «Південь» за якісне виконання робіт та відмінну організацію у проведенні ремонту приміщення ЦНАП.

Завідувач сектору інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Очаківської міської ради та її виконавчого комітету

Я.Кухарська