Шановні очаківці! Дорогі ветерани!

22 червня 1941 року трагічна дата. Цей день став початком найжорстокішої та найкривавішої в історії людства війни, що принесла страждання, смерть, руйнування та незліченні смерті. Кожна українська родина відчула на собі гірку долю війни.

Змінити хід історії неможливо, але наш святий обов’язок – берегти свободу, виборену мільйонами відданих і героїчних людських сердець, які зупинилися заради нас з вами, заради нових поколінь. Схилімо голови перед світлою пам’яттю загиблих. Вклонімося доземно живим героям за їх безсмертний подвиг!

І як не прикро усвідомлювати, але трагічні сторінки історії знову повторюються. Сьогодні наша держава втрачає своїх синів, кращих представників української нації, які захищають територіальну цілісність країни.

На превеликий жаль, Україна має чисельні жертви як серед військових, так і серед мирного населення. Ми розділяємо з рідними і близькими загиблих глибоке почуття скорботи і непоправної втрати. Перед реальною загрозою, яка виникла, маємо ще більше згуртуватися, захистити наше право вільно жити на своїй Богом даній землі.

Вірю, що ми відновимо мир у нашій країні, аби Велика Перемога завжди жила в серці кожного українця, як пам’ять про тих, хто найвищою ціною – ціною життя виборював, крок за кроком, кожен клаптик рідної землі.

Вшануймо цього дня хвилиною мовчання усіх загиблих синів і дочок українського народу.

Вічна і світа їм пам'ять!

З повагою, міський голова С.Бичков

e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua