Відповідальність починається з мене

В рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» 25 липня 2019 року старшим інспектором ювенальної превенції Очаківського відділу поліції спільно з представниками управління у справах дітей Очаківської міської ради було проведено перевірку місць продажу алкоголю на Очаківському міському пляжі з метою недопущення продажу неповнолітнім алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів. Під час перевірки проведено бесіди з працівниками закладів та підприємцями щодо негативних

наслідків у вигляді штрафу та можливого позбавлення ліцензії на продаж алкоголю у разі продажу ними спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, що передбачено ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» та ч. 2 ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В магазинах розміщена інформація, яка попереджає покупців про те, що в даному магазині пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби особам молодшим 18 років не реалізовують. Неповнолітніх, які вживали алкогольні напої не виявлено.

Управління у справах дітей Очаківської міської ради

e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua