Дорогі школярі! Шановні батьки та вчителі! Щиро вітаю вас з Днем знань і початком нового навчального року!

1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже він розпочинає важливий період – час навчання, час здобуття знань, які в подальшому стануть вагомим багажем, що допоможе орієнтуватися в океані життя та дасть можливість обрати вірну дорогу в майбутнє.

Для педагогів свято першого дзвоника – це початок нового етапу в роботі, радість від зустрічі зі своїми вихованцями, а для дітей – новий етап серйозної роботи, спілкування з друзями, успіхів та відкриттів.

Перше вересня – це свято всенародне. Свято вчителів і вихователів, свято батьків, дідусів і бабусь, які разом зі своїми дітьми та онуками знову прийшли до школи. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово.

В цей урочистий день хочеться висловити глибоку вдячність вчителям, усім педагогічним працівникам та батькам, на кого чекає наполеглива й така потрібна всім нам робота, від якої залежить наше майбутнє, майбутнє суспільства та нації.

Окрему подяку цього дня я хочу висловити бригаді будівельників, які відновили навчальний кабінет молодших класів школи № 1, що в квітні поточного року постраждав від пожежі. Тепер наші маленькі мешканці міста мають змогу здобувати освіту в своєму відремонтованому класі.

Висловлюю також слова подяки і депутатам Очаківської міської ради, які виділяють кошти на ремонт приміщень загальноосвітніх закладів міста, закупку нового обладнання тощо.

З нагоди свята бажаю усім міцного здоров’я, щастя, благополуччя та впевненості у власних силах! Успіхів і життєвих перемог!

Нехай новий навчальний рік буде наповнений тільки приємними враженнями, а зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть урожаєм мудрості, талановитості та натхнення!

З повагою міський голова С.Бичков

e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua