Про освітні програми для підприємців

Інформуємо, що ДУ «Офіс з просування експорту» за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства організовує освітні програми у сфері сприяння експорту:

- EXPORT EVOLUTION UKRAINE (рівні «Start» та «Pro») -це комплексна освітня програма для підприємців, які бажають почати експортувати, та для фахівців в експорті, які бажають систематизувати і поглибити свої знання та професійні навички);
-CREATIVE EXPORT UKRAINE (рівні «Start» та «Pro») - освітня програма для підприємців та експортерів - представників креативних індустрій);

- TRAIN THE TRAINERS - навчальний курс, що має на меті покращення якості та доступності консультаційних послуг з експорту та створення (або мобілізації) існуючої мережі національних консультантів.
Докладну інформацію про кожен з видів освітніх програм, а також вимоги до учасників можна знайти на офіційному веб-сайті Офісу за посиланням - https://еро.org.ua/education/ . Навчання триватиме з жовтня 2019 р. до травня 2020 р.
Участь у програмах є безкоштовною. Відбір учасників категорії «Pro» відбуватиметься на конкурсній основі. Буде перевагою при відборі, якщо від одного підприємства братиме участь декілька співробітників (до трьох). Реєстрація відкрита до 11 жовтня 2019 року включно за посиланням https://epo.org.ua/education/.
По закінченню навчання учасники програми CREATIVE EXPORT UKRAINE PRO, які продемонструють найкращі результати, матимуть можливість у вересні 2020 р. безкоштовно взяти участь у бізнес-місії до м. Талінн (Естонія), у т.ч. Tallinn Design Festival.
Інформаційну підтримку проекту протягом строку його реалізації здійснюватимуть департамент економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації і Регіональна торгово-промислова палата області»