Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області попереджає!

ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ !!!

Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на підставі листа Головного управління в Миколаївській області від 24.10.2019 № 14.4.1-2-11/3275-19 «Щодо повідомлення RASFF» повідомляє.

Відповідно до повідомлення, виявлено мідь в замороженому фруктовому пюре, що експортується з Франції (виробник: Boirin Freres SAS.) до України (ТОВ «Гранде дільче).

У разі виявлення такої продукції просимо Вас вживати заходів з відкликання та вилучення продукції з обігу відповідно до вимог законодавства та інформувати Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на підставі листа Держпродспоживслужби від 18.10.2019 № 11.1.3-26/10628 «Щодо повідомлення RASFF» повідомляє.

Відповідно до повідомлення, виявлено шига – токсину продукуючої кишкової палочки Escherichia coli та Listeria monocytogenes у сирі «Бетмаль», виготовленого з сирого молока у Франції, експортованого з Франції (виробник Le Moulis) до окремих держав-членів ЄС, і в тому числі до України – ТОВ «Бюро Він».

Березанське міжрайонне управління

Держпродспоживслужби