Відбулось позачергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС при виконавчому комітеті Очаківської міської ради

11 січня 2020 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Очаківської міської ради.

В результаті комісійного виїзного обстеження з питань зсуву берегових схилів, східної частини прибережної смуги біля колишнього санаторію «Сонячний» в м. Очаків існуючі в межах міста природні та техногенні умови призвели до розповсюдження різних геологічних процесів, з яких найбільш небезпечними для господарської діяльності та проживання населення є зсуви.

За результатами засідання комісії було вирішено звернутися до компетентних органів для проведення обстеження гідрогеологічних умов зсувних та зсувонебезпечних територій, професійної оцінки наслідків зсуву та надання планувальних рішень і рекомендацій по їх усуненню проектною організацією яка має відповідний кваліфікаційний сертифікат.

e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua