ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЩОДО ДОРУЧЕННЯ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

На виконання листа Держпродспоживслужби вх-2-12/618-20 від 28.01.2020 до доручення Прем’єр-міністра України О. Гончарука від 22.01.2020 № 2313/0/1-20. «Щодо виконання доручення Прем’єр-міністра України» Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області просить Вас розмістити тимчасово на офіційному сайті повідомлення для суб’єктів господарювання та операторів ринку, що проводять діяльність у сфері торгівлі та організації харчування, про недопустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

У разі виявлення такої інформації просимо Вас вживати заходів та інформувати Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ
SALMONELLA В ПОРОШКУ ЦИБУЛІ , ЕКСПОРТОВАНОМУ З ІНДІЇ

Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на підставі листа Держпродспоживслужби від 16.01.2020 № 11.1.3-4/2/701 «Щодо повідомлення RASFF № 2020.0016» повідомляє.
До Держпродспоживслужби надійшли інформаційні повідомлення системи RASFF №2020.0016 щодо виявлення SALMONELLA в порошку з цибулі експортованого з Індії (експортер Natural Agro Foods) до Німеччини (виробник Lay Gewurze OHG-AP-N:TH 04503) та до окремих-членів ЄС і, в тому числі, до України - Lay Specie (вул.О. Мишуги, буд. 2 оф. 401, м. Київ, 02140);

У разі виявлення такої продукції просимо Вас вживати заходів з відкликання та вилучення продукції з обігу відповідно до вимог законодавства та інформувати Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ
НОВОВІРУСУ В УСТРИЦЯХ, ЕКСПОРТОВАНИХ З ФРАНЦІЇ
( ВИРОБНИК La Famille Boutrais ) до окремих держав-членів ЄС і втому числі , до України-ТОВ «СІЛЬВЕО»

Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на підставі листа Держпродспоживслужби від 23.01.2020 № 11.1.3-4/2/1063 «Щодо повідомлення RASFF № 2020.0091» повідомляє.
До Держпродспоживслужби надійшли інформаційні повідомлення системи RASFF №2020.0091 щодо виявлення ново вірусу в устрицях експортованого з Франції (виробник La Famille Boutrais) до окремих держав-членів ЄС і втому числі , до України-ТОВ «СІЛЬВЕО» (вул. Печенізька,34,м. Київ)

ПОВІДОМЛЕННЯ

Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на підставі листа Держпродспоживслужби від 29.01.2020 Вн-14.4.1/394/20 «Щодо виконання доручення Прем’єр-міністра України» повідомляє.
До Держпродспоживслужби надійшли інформаційні повідомлення для суб'єктів господарювання та операторів ринку, що проводять діяльність у сфері торгівлі та організації харчування, про недопустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

У разі виявлення невідповідностей трудових відносин просимо Вас вживати заходів відповідно до вимог законодавства та інформувати Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
ЩОДО СЕРТИФІКАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ ПТАХІВНИЦТВА

Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на підставі листа Держпродспоживслужби від 27.01.2020 № 2-12/600-20 «Щодо сертифікації продукції тваринництва» повідомляє.
До Держпродспоживслужби надійшли інформаційні повідомлення щодо сертифікації продукції птахівництва. Відповідно до повідомлень, отриманих Держпродспоживслужбою від компетентних органів країн-торгівельних партнерів, заборонено експорт продукції птахівництва виробництва українських підприємств, а саме:
- з території України до Султанату Оман – птиця та продукція з неї;
-з території Вінницької області до республіки Молдова – продукції птахівництва (в тому числі побічних продуктів) свійської та декоративної птиці.

e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua