Розпорядження міського голови від 04.02.2020 № 14 "Про заборону куріння"

На виконання усного доручення міського голови, з метою захисту здоров’я та прав посадових осіб Очаківської міської ради та її виконавчих органів і співробітників Очаківської міської ради, запобігання тютюновій залежності, поліпшення трудової дисципліни та ефективного використання робочого часу, дотримання умов протипожежної безпеки, відповідно до статті 13 Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення», керуючись п. 20 ч. 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Заборонити куріння тютюнових виробів і електронних сигарет на робочих місцях, в адміністративній будівлі Очаківської міської ради та біля неї – крім спеціально відведеного для цього місця.

2.Управлінню з питань житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, економіки, інвестицій та регулювання земельних відносин  Очаківської міської ради розмістити наочну інформацію, яка складається із відповідного графічного знака та тексту такого змісту: «Місце для куріння.  Куріння шкодить Вашому здоров’ю», у спеціально відведеному для цього місці – на задньому дворі адміністративної будівлі Очаківської міської ради в правому крилі.

3.Загальному відділу організаційної роботи та звернень громадян апарату Очаківської міської ради та її виконавчого комітету ознайомити посадових осіб Очаківської міської ради та її виконавчих органів, працівників Очаківської міської ради з розпорядженням, а також попередити про відповідальність, передбачену ст.ст. 175, 175.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст. 270 Кримінального кодексу України під особистий підпис.

4.Загальному відділу організаційної роботи та звернень громадян апарату Очаківської міської ради та її виконавчого комітету розмістити дане розпорядження на веб-сайті Очаківської міської ради.

5.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на міського голову.

Міський голова                                                                                                              Сергій БИЧКОВ

e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua