ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЩОДО ЗАХВОРЮВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ГРЕЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ НА АФРИКАНСЬКУ ЧУМУ СВИНЕЙ

Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на підставі розпорядження Держпродспоживслужби від 10.02.2020 р. № 16  «Щодо повідомлення про випадок захворювання на африканську чуму свиней (АЧС)» повідомляє.

До Держпродспоживслужби надійшли інформаційні повідомлення: згідно з офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (ОІЕ) та Європейського союзу (через систему нотифікації хвороб тварин – ADNS) території Грецької Республіки зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней (АЧС).

У разі виявлення захворювання відповідно до вимог законодавства інформувати Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Березанське міжрайонне управління

Держпродспоживслужби