ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЩОДО ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НЕВІДПОВІДНІСТЬ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ВИМОГАМ САНІТАРНИХ НОРМ ЯПОНІЇ

Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на підставі листа Держпродспоживслужби від 17.02.2020 № 14.4.1/810/20 «Щодо повідомлення про невідповідність харчових продуктів вимогам санітарних норм Японії» повідомляє.

До Держпродспоживслужби надійшла інформація щодо невідповідності харчових продуктів, а саме реалізація продукції (дрібний арахіс), країна походження Бразилія, що імпортується до України ТОВ «ТОПІНТЕРФУД» (вул. Барикадна, 15 А, м. Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000).

У разі виявлення такої продукції просимо Вас вживати заходів з відкликання та вилучення продукції з обігу відповідно до вимог законодавства та інформувати Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Березанське міжрайонне управління

Держпродспоживслужби