Розпорядження міського голови від 18.03.2020 № 37

Про внесення змін та доповнень до пункту 1 розпорядження Очаківського міського голови від 16.03.2020 року №33 «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих в м. Очаків, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19»

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на території міста Очаків, відповідно до Указу Президента України від 13 березня 2020 року  №87/2020

«Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Внести зміни та доповнення до пункту 1 розпорядження Очаківського міського голови від 16.03.2020 року №33 «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих в м. Очаків, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 виклавши в новій редакції, а саме:

1.1. З 16 березня 2020 року тимчасово зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб, розташованих в м. Очаків, до особливого розпорядження Очаківського міського голови та обмежувальних заходів:

-музеїв, галереї, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;

-дитячих майданчиків (у тому числі спортивних);

-усіх магазинів (крім побутових, продуктових та аптек);

-ринків (КП «Очаківський ринок» та «Причорноморський» крім продуктових магазинів та продуктових павільйонів);

-закладів громадського харчування тощо.

1.2.Рекомендувати керівникам ринків КП «Очаківський ринок», «Причорноморський» та власникам магазинів (побутових, продуктових та аптек) регулярно проводити дезінфекційний контроль в місцях загального користування.

2.Загальному відділу, організаційної роботи та звернень громадян апарату Очаківської міської ради (Грошова) опублікувати дане розпорядження на офіційному веб-сайті Очаківської міської ради.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                            Сергій  БИЧКОВ

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net