Розпорядження міського голови від 18.03.2020 № 38

Про заходи щодо запобігання поширенню на території міста Очакова коронавірусу  COVID-19

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на території міста Очакова, відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 12.03.2020 року №87-р «Про заходи щодо запобігання поширенню на території Миколаївської області коронавірусу COVID-19»,  керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1.Призупинити графік проведення особистого прийому громадян в виконавчому комітеті Очаківської міської ради міським головою, секретарем Очаківської міської ради, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та секретарем виконавчого комітету Очаківської міської ради, максимально перевести в телефонний режим проведення прийомів громадян та усі нарадчі заходи, засідання колегіальних і дорадчих органів (зокрема, громадських слухань і обговорень), за винятком виключних випадків.

2.Зобов’язати керівників комунальних підприємств, начальників управлінь та відділів Очаківської міської ради призупинити прийом громадян до особливого розпорядження, максимально перевести в телефонний режим проведення прийомів громадян та усі нарадчі заходи, засідання колегіальних і дорадчих органів (зокрема, громадських слухань і обговорень), за винятком виключних випадків.

Строк: з 18 березня до 03 квітня 2020 року

3.Начальнику загального відділу, організаційної роботи та звернень громадян апарату Очаківської міської ради та її виконавчого комітету (Грошова)забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті Очаківської міської ради та газеті «Очаків».

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря виконавчого комітету Очаківської міської ради Кузнець Ж.

Міський голова                                                                       Сергій БИЧКОВ

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net