Розпорядження міського голови від 25.03.2020 № 43 "Про проведення акції «За чисте довкілля» у м. Очакові "

З метою необхідності проведення заходів з благоустрою, озеленення території міста Очакова, забезпечення збереження та примноження зелених насаджень, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій, об’єктів масового перебування та відпочинку населення, залучення громадськості, насамперед молоді, контингенту військових частин до вирішення цих питань, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 року № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля»

та дня благоустрою територій населених пунктів», враховуючи лист Міністерства розвитку громад та територій України від 06.03.2020 року № 8/11.3/1765-20, доручення заступника голови Миколаївської облдержадміністрації від 17.03.2020 року № 9 – д/з, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Провести акцію «За чисте довкілля» з 26 квітня 2020 року по 07 травня 2020 року у разі завершення черезвичайної ситуації ( карантину )  для чого забезпечити:

1.1. Управлінню з питань житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, економіки, інвестицій та регулювання земельних відносин Очаківської міської ради /Бурова/ здійснити організацію та залучити до участі у зазначених заходах суб’єктів підприємницької діяльності, підприємств установ міста, контингенту військових частин, учнівської молоді та громадськості.

1.2.     Відділу освіти Очаківської міської ради /Голян/ забезпечити:

- проведення до відповідного санітарного та естетичного стану прилеглих територій  загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах.

1.3.     Очаківській комунальній службі благоустрою /Піманов/ забезпечити:

- обрізку та видалення пошкоджених та засохлих дерев;

- очистку зелених зон, парків та скверів;

- встановлення, заміну ліхтарів освітлення на вулицях міста;

- організацію своєчасного вивезення сміття;

- ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ;

- проведення невідкладних ремонтних робіт на автодорогах міського значення;

- приведення міських кладовищ до належного санітарного стану, тощо.

1.4.   Комунальному підприємству Очаківської міської ради «Очаків - сервіс» /Ткаченко/ забезпечити:

- облаштування контейнерних майданчиків;

- своєчасне вивезення сміття з прибудинкових територій, тощо.

1.5.  Керівникам установ, підприємств, організацій, військових частин, власникам об’єктів підприємництва та торгівлі, приватних будинків, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельним кооперативам, товариствам власників квартир привести у належний санітарний та естетичний стан прилеглу територію, фасади будівель, паркани; відповідно закріплені пам’ятники і могили загиблих, місця масового перебування відпочинку населення.

1.6. З метою моніторингу та контролем за ходом проведення акції, директору  комунального підприємства Очаківської міської ради «Очаків - сервіс» /Ткаченко/, начальнику Очаківської комунальної служби благоустрою /Піманов/ надати оперативну інформацію про стан виконання акції до управління ЖКГ ОМР до 23.04.2020 року  та до 07 травня 2020 року згідно з додатками 1,2.

1.7.  Запропонувати депутатам Очаківської міської ради провести роз’яснювальну роботу та взяти участь в організації та проведенні акції на закріплених округах.

1.8.Загальному відділу, організаційної роботи та звернень громадян апарату Очаківської міської ради /Грошова/ опублікувати дане розпорядження на офіційному веб-сайті Очаківської міської ради.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Васькова О.

Міський голова                                                                                 Сергій  БИЧКОВ

e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua