Дорогі ветерани! Шановні очаківці та гості нашого міста!

75 років відділяють нас від тієї миті, коли весь цивілізований світ радів Перемозі над величезним злом - нацизмом. Цей день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих доль, нездійсненних мрій і задумів.
З метою гідного вшанування ратного й трудового подвигу нашого народу у тій кривавій війні, увічнення пам'яті про мільйони загиблих та утвердження спадкоємності традицій переможців нацизму, ми сьогодні схиляємо голову перед сивочолими ветеранами та дітьми війни.

Земний уклін усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Нехай свято Перемоги, додає всім сил та наснаги для добрих справ в ім'я щасливого майбутнього нашої країни.
Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Перемогу. Сьогодні, в річницю героїчного подвигу, немає поряд і багатьох з тих, хто відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернувся в післявоєнну розруху, мужньо подолав всі тяготи, відновив зруйноване народне господарство та промисловість. Час невладний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам'ять про їх величний подвиг житиме у віках.
Обов'язок нинішніх поколінь - бути гідними продовжувачами справи переможців, які вирвали Україну з лап фашистів, рятували її і зберегли для нас.
Щиро бажаю Вам, дорогі ветерани і земляки, міцного здоров'я та довголіття

Міський голова Сергій Бичков

e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua