До уваги керівників оздоровчих закладів,суб’єктів підприємницької діяльності міста Очакова та Очаківського району

Відповідно  до Постанови Кабінету  Міністрів  України  від 20 травня  2020 року  №  392 « Про встановлення  карантину  з  метою запобігання  поширенню  та  території  України  гострої  респіраторної  хвороби  COVID -19. спричиненої  коронавірусом  SARS-CoV-2. та етапів  послаблення  протиепідемічних   заходів,  визначено , що на території  регіонів  зі  сприятливою   епідемічною  ситуацією  запроваджується  послаблення  карантинних  заходів.

22  травня  2020 року  на  селекторній  нараді  під головуванням  заступники    голови облдержадміністрації  Олександра   Трайтлі ,  відзначено  що ,  Постанова  регламентує   запровадження  адаптивного карантину  з  дотриманням   певних ознак  карантину.

З  метою   підготовки та  проведення     оздоровчого  сезону  2020  року    з урахуванням  вимог  цієї  Постанови  28  травня 2020 року   на  стадіоні  Комунального  підприємства  Очаківської  міської  ради  «Артанія»  о  12-00  годині ,  за  адресою  : м.Очаків,  вул. Слобідська  9,  відбується  виїздна  з  нарада     під головуванням  заступника голови   Миколаївської облдержадміністрації  Олександра  Трайтлі   та  керівників  відповідних обласних  служб  з  питання  відкриття  та  проходження літнього  оздоровчого  сезону  2020 року

Запрошуємо до участі  керівників оздоровчих  закладів,  суб’єктів  підприємницької  діяльності     міста  Очакова,  та  Очаківського району.

Просимо   керівників   оздоровчих  закладів,   суб’єктів  підприємницької діяльності  міста  та  району  підготувати  питання  до  керівництва  області  стосовано сталого  проходження  літнього  оздоровчого сезону 2020 року.

e-mail: ochakiv-rada@ukrpost.ua