Повідомлення RASFF щодо виявлення незадекларованого арахісу у бісквіті з ароматичним наповнювачем лісового горіху

До Держпродспоживслужби надійшли інформаційні повідомлення системи RASFF № 219.3984-fup 4.

Відповідно до повідомлення, виявлено незадекларований арахіс (130 мг/кг – ррm) у бісквіті з ароматичним наповнювачем лісового горіху, що експортувався з України до Чеської Республіки (постачальник: TОВ КБФ,  м. Київ).

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення зазначеної вище продукції в обігу, просимо негайно інформувати Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Ольвійська, 6, с. Куцуруб, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57550, т/факс 05154 3-03-58 та e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Березанське міжрайонне управління

Держпродспоживслужби