ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ САЛЬМОНЕЛИ В ОХОЛОДЖЕНИХ М’ЯСОПРОДУКТАХ З ПТИЦІ

До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF № 2020.2258.

Відповідно повідомлення RASFF виявлено Salmonella Infantis (presenсe 25g) у охолодженій порізаній курятині, що експортувалась з України (виробник: Філія «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика», вул. Хлібозаводська, 14, м. Ладижин, Вінницька область, 24320) через Нідерланди (імпортер: MHP Trade B.V.) до Словаччини (отримувач: WE TRADE s.r.o.).

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення зазначеної вище продукції в обігу, просимо негайно інформувати Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Ольвійська, 6, с. Куцуруб, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57550, т/факс 05154 3-03-58 та e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Березанське міжрайонне управління

Держпродспоживслужби