Важлива інформація!

Адаптивний  карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випадків коронавірусної хвороби.

Зміни для зон карантину

Постановою №760 передбачено нову заборону для «зеленої» зони. Зокрема, за новим пп. 3 п. 11 Постанови №641 заборонено проведення концертів (крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності), дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування з організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).

Для «жовтої» зони оновлено одну з заборон. Зокрема, на територіях «жовтої» зони забороняється робота після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос. Це встановлено новою редакції п. 3 п. 12 Постанови № 641.  Відповідно ця змінена заборона буде діяти й в «помаранчевій» та «червоній» зонах карантину.

Також з вимог для «жовтої» зони виключено таку заборону: проведення масових заходів в закладах громадського харчування у кількості більш як 20 осіб та більше однієї особи на 10 кв. метрів.  Пов'язано це з введенням загальної заборони проведення дозвілля. Відповідно ці зміни стосуються й помаранчевої та червоної зон.

Зміни щодо самоізоляції

Зверніть увагу, що зміни до правил самоізоляції були внесені окремою Постановою КМУ №757. А Постановою №760 встановлено ще одне правило: особи з підтвердженим діагнозом COVID-19, виписані зі закладу охорони здоров’я, підлягають самоізоляції до моменту одужання відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я. Всі інші правила, які було встановлено Постановою №641, діють й далі.

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net