МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ Очаківська міська територіальна виборча комісія

П О С Т А Н О В А № 5 від 22 вересня 2020 року м.Очаків
Про реєстрацію Горбенко Ілони Юріївни і Паламарюка Петра Миколайовича кандидатами на посаду Очаківського міського Голови МиколаЇвського району, Миколаївської області, висунутих шляхом само висування 16 вересня 2020 року до Очаківської міської територіальної виборчої комісії Горбенко Ілона Юріївна, та 19 вересня 2020 року Паламарюк Петро Миколайович, особисто подали заяву про самовисування та інші, визначені частиною другою статті 224 Виборчого кодексу України, документи

для реєстрації кандидатом на посаду Очаківського міського Голови Миколаївського району Миколаївської області в єдиному виборчому окрузі на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.
Розглянувши вище згадані документи, Очаківська міська територіальна виборча комісія встановила відповідність цих документів вимогам Виборчого кодексу України.
Враховуючи вище вказане, керуючись статтями 216, частиною другою статті 224, статтею 229 Виборчого кодексу України, Очаківська міська територіальна виборча комісія
п о с т а н о в л я є:
1.Зареєструвати Горбенко Ілону Юріївну і Паламарюка Петра Миколайовича кандидатами на посаду Очаківського міського Голови Очаківського району, Миколаївської області, висунутих шляхом само висування, в єдиному одномандатному виборчому окрузі.
2.Видати не пізніше 22 вересня 2020 року Горбенко Ілоні Юріївні і Паламарюку Петру Миколайовичу посвідчення кандидата на посаду Очаківського міського Голови Миколаївського району, Миколаївської області.
3.Рішення про реєстрацію Горбенко Ілони Юріївни і Паламарюка Петра Миколайовича кандидатами на посаду Очаківського міського Голови Миколаївського району, Миколаївської області, висунутих шляхом само висування, в єдиному одномандатному виборчому окрузі розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії не пізніше 22 вересня 2020 року.
4.Передати відомості щодо реєстрації Горбенко Ілони Юріївни і Паламарюка Петра Миколайовича кандидатами на посаду Очаківського міського Голови, висунутих шляхом само висування в єдиному одномандатному виборчому окрузі до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною дев’ятою статті 229 Виборчого кодексу України.

Голова Очаківської міської територіальної
виборчої комісії І.Яблонська