Святкування Дня вчителя

01 жовтня 2020 року в Міському Палаці культури освітяни міста зібралися, щоб відзначити своє свято – День вчителя. Вперше об’єдналися не тільки шкільні вчителі та вихователі дитячих садочків, а й викладачі дитячо-юнацької спортивної школи, музичної та художньої шкіл, працівники інклюзивно-ресурсного центру, ветерани освітянської праці.

Урочисті та піднесені, усміхнені та святково вдягнені представники найкращої в світі професії заходили до нового Палацу, де в холі на них чекало частування, а в затишній залі – урочисте дійство.

Після слів привітань від ведучих присутні переглянули міні-фільм про те, як змінюється на краще і розвивається наше місто, як переобладнуються школи і дитячі садочки, скільки з’явилося сучасного обладнання в закладах освіти,  культури. Дуже теплим було привітання від міського голови, який побажав освітянській спільноті успіхів у нелегкій роботі, здоров’я та наснаги. На сцену були запрошені вчителі-ветерани:

Лебідь Галина Петрівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ № 1;

Касьянова Валентина Олександрівна, вчитель англійської мови ЗОШ № 2;

Могилевська Алла  Сергіївна, вчитель математики  ЗОШ № 3;

Марченко Світлана Павлівна, вчитель  російської мови та літератури ЗОШ № 4;

Кравченко Лідія Павлівна, вчитель математики вечірньої школи,

Бежанідзе Олена Михайлівна, вихователь ДНЗ № 1«Дзвіночок»;

Сизова Лариса Анатоліївна, музичний керівник ДНЗ № 2 «Золота рибка»;

Афенді Наталія Гаврилівна, вихователь ЗДО № 3 «Сонечко»;

Рохман  Зінаїда Петрівна, тренер ДЮСШ;

Прохорова Гертруда Тимофіївна, викладач музичної школи;

Чумаченко Марина Дмитрівна, викладач Дитячої художньої  школи;

Скворцова Зоя Миколаївна, начальник відділу освіти.

Сергій Бичков звернувся до ветеранів освіти зі словами вдячності та вручив подарунки й квіти. Привітання продовжила начальник управління освіти та з гуманітарних питань Очаківської міської ради Людмила Голян, яка звернулася із словами  подяки до всіх працівників освітянської галузі та  урочисто вручила грамоти  Миколаївської облдержадміністрації методисту міського методичного кабінету Головні Людмилі Андріївні та вчителю української мови та літератури ЗОШ № 2 Козаченко Людмилі Степанівні. Голова профспілки працівників освіти Любов Лучук теж привітала присутніх і вручила грамоти найактивнішим членам профспілкової організації: Зінаїді Куцькій, методисту ДНЗ № 1 «Дзвіночок», та Анастасії Пустовіт, секретарю ЗДО № 3 «Сонечко».

Звучало багато приємних слів і привітань, з яскравими номерами виступили танцювальні колективи: колектив естрадного танцю «Нова Галактика», народний ансамбль танцю «Золотий колос», зразковий ансамбль народного танцю «Радість», співаки: Анастасія Чорна, Вікторія Гудкова, Віктор Зволинський, учень музичної школи Серафім Подолянчук.

Надовго запам’ятають учасники освітянського свята атмосферу щирості та душевності, яка панувала в цей святковий день в щойно відкритому  Палаці культури.

Інформацію надано управлінням освіти

та з гуманітарних питань Очаківської міської ради

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net

720153