Шановні очаківці!

Восени 2015 року Ви довірили мені представляти інтереси нашого міста в Миколаївській обласній раді. Для мене Ваш мандат довіри був великою честю і ще в більшій мірі – відповідальністю.

Добігає кінця п’ятирічна каденція депутатів Миколаївської обласної ради сьомого скликання і у зв’язку з цим,  зі свого боку, хочу коротко прозвітувати про виконану роботу за ці роки.

Участь в роботі комісій, сесій, систематичне вивчення сесійних матеріалів, співпраця з Очаківською міською радою, управлінням освіти, відділом культури,

управлінням соцзахисту населення, санаторною школою-інтернатом, військовими частинами, радою ветеранів, товариством інвалідів, редакціями місцевих газет, музеями, КНП «Очаківська центральна районна лікарня», участь у міських заходах, особистий прийом виборців – і це далеко не остаточний перелік питань в календарі депутата, який намагається відповідально реалізувати свої повноваження.

В ході своєї депутатської діяльності, одним із пріоритетів для мене завжди була безпосередня комунікація Очаківської міської влади із Миколаївською обласною радою.

Завжди вважав та вважаю, що для успішного розвитку  міста Очакова повинна бути максимальна взаємодія місцевої влади з обласними та державними органами. Задля реалізації цієї мети, в квітні 2017 року було вперше проведено виїзний захід -  «День обласної ради в м. Очаків та Очаківському районі», у 2018-2019 роках проведено два виїзних засідання комісії по автодорогам Т-15-07 та Т-15-13, в ході яких депутати Миколаївської обласної ради  ознайомилися із станом вищевказаних доріг, їх було безпосередньо ознайомлено з проектами по ремонту шкіл, дитячих садків, спортивних майданчиків.

Впродовж останніх п’яти років, при активній підтримці депутатської фракції ПП «Наш край»,  із Миколаївського обласного бюджету було виділено фінансування на мікропроекти з ремонту місцевих доріг, загальноосвітніх шкіл, шкіл естетичного виховання, садочків, лікарні, міської каналізаційної мережі, на загальну суму близько 14 млн. гривень.

У 2017-2018 роках Управлінням інфраструктури Миколаївської облдержадміністрації було проведено ремонт обласної автомобільної дороги загального користування місцевого значення О151415 Велика Корениха-Кам'янка на загальну суму  приблизно 40 млн. гривень.

В вересні цього року розпочато довгоочікуваний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-13 Нечаяне-Очаків.

Маю впевненість, що наполегливі багаторазові звернення до Державного агентства автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, Миколаївської облдержадміністрації через сесії  Миколаївської обласної ради (за ініціативою депутатської фракції ПП «Наш край»), сесії Очаківської міської ради щодо необхідності термінового ремонту  автодороги Т-15-13 Нечаяне-Очаків, є одним із факторів, які сприяли внесенню Укравтодором зазначеної дороги до переліку об’єктів поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році для забезпечення фінансування за рахунок спеціального фонду державного бюджету.

Є всі підстави сподіватися, що ремонт автодороги Нечаяне-Очаків буде проведено якісно.

Щодо розвитку Очакова як курортного міста, то через сесію Миколаївської облради було подано декілька звернень до державних структур про внесення Очакова і Коблево до переліку курортів державного значення, з метою можливості залучення у розвиток інфраструктури Очакова більш значимішого фінансування з державного бюджету.

Підходить до завершення строк моїх повноважень депутата Миколаївської обласної ради і я хочу особисто висловити свою вдячність в особі Очаківського міського голови Бичкова С.М. всім, з ким мені довелося співпрацювати: депутатам Очаківської міської ради, керівникам управлінь і служб міста Очакова, працівникам виконкому, колективам шкіл, дитячих садків, музеїв, бібліотеки.

Напередодні чергових місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020р., хочу звернутися до всіх кандидатів на посаду міського голови, кандидатів в депутати всіх рівнів, із закликом поводити передвиборчу компанію толерантно, демократично, цивілізовано і нехай за результатами волевиявлення мешканців нашого міста Очаківська громада отримає гідних міського голову та депутатський корпус.

Дорогі очаківці! Щиро бажаю всім міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо рідної землі!

З повагою,

депутат Миколаївської обласної ради VІІ скликання