Привітання з Днем захисник України та Днем Українського козацтва

13 жовтня, біля меморіального комплексу на честь загиблих в зоні АТО воїнів, були проведені урочисті заходи з нагоди  Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв'язок поколінь, давню історичну традицію, прагнення вільно жити на власній землі.

З теплими словами вдячності українським захисникам виступили військовий комісар Очаківського районного військового комісаріату Миколаївської області  - полковник Леурда Геннадій  та  начальник Очаківського військового морського гарнізону капітан першого рангу -  Харченко Віталій .

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих героїв. Порадували глядачів своїми виступами представники дитячих хореографічних колективів.    Сьогодні кращі з кращих  боронять українську землю, відстоюючи її цілісність. Ми з гордістю говоримо про нашу армію, про тисячі справжніх чоловіків та жінок, які стали на захист кордонів України.

Завершилися святкові заходи  урочистим покладанням квітів від організацій міста та військових частин.

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net

720123