Святковий концерт з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва

В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – особлива дата. Вона поєднує День захисника України та День Українського козацтва. З цієї нагоди 13 жовтня у міському палаці культури відбулися святкові заходи присвячені Дню захисника України та Дню Українського козацтва. Розпочався концерт виступом ще зовсім юних учасників вокального ансамблю музичної школи з композицією «Ми за мир». Присутніх військовослужбовців та гостей свята привітав міський голова Сергій Бичков. Були відзначені грамотами та цінними подарунками найчарівніші представниці збройних сил України, а саме:

- Підполковник медичної служби Бровко Лариса Віталіївна, начальник медичної служби – начальника лазарету військової частини А2637;
- Капітан 3 рангу Кофанова Анна Олександрівна, старший офіцер військової частини А2637;
- Лейтенант Плевако Юлія Володимирівна, офіцер – психолог військової частини А1804;
- Прапорщик Подима Галина Ігорівна, інспектор прикордонної служби 2 категорії – чергову відділення управління служби Відділу прикордонної служби ( Очаків»;
- Головний старшина Матушкіна Олена Миколаївна, начальник групи секретного документального забезпечення військової частини А1228;
- Старший матрос Ступакова Світлана Ростиславівна, механік відділення засекреченого зв’язку 2 центру 4 загону військової частини А3199;
- Старший матрос Погорелова Людмила Сергіївна, фельдшер медичного пункту військової частини А0350;
- Молодший сержант Сапота Катерина Володимирівна, старший оператор радіо – локаційної станції військової частини А2899;
- Старший солдат Вальчук Світлана Анатоліївна, оператор відділення військового обліку та бронювання Очаківського районного військового комісаріату.

Чудовим подарунком для присутніх в залі став святковий виступ ансамблю Головного управління Національної поліції України в Миколаївській області «Південний патруль», які вразили всіх присутніх надзвичайною майстерністю.
Багато поколінь українців виборювали своє право на незалежність. Нашому поколінню теж доводиться захищати цілісність і недоторканість нашої держави, але ми знаємо, що ми єдині.

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net

720104