Шановні громадяни!

Згідно з останніми змінами, внесеними до Закону України «Про звернення громадян», Ви маєте право надіслати електронне звернення з використанням мережі Інтернет. Принагідно зазначаємо, що для подальшої реєстрації та розгляду звернення, у ньому має бути зазначено: прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Крім того, частиною 1 статті 5 Закону України «Про звернення громадян» закріплено, що звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.

Звертаємо Вашу увагу, що згідно зі статтею 8 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Електронні звернення на ім'я начальника управління соціального захисту населення Очаківської міської ради просимо надсилати на електронну пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У разі необхідності, Ви можете у сканованому вигляді надіслати електронне звернення з копіями документів, які дозволять більш ґрунтовно розглянути Ваше звернення, на вищезазначену електронну адресу.

Всі поля нижчезазначеної форми обов'язкові для заповнення.

ЗРАЗОК ЗВЕРНЕННЯ

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net