До уваги населення!

Ви можете змінити постачальника газу, обравши найбільш оптимальний для себе варіант та економити. ГК «Нафтогаз України» здійснює підключення клієнтів газопостачання двома шляхами: онлайн (подати заявку можна на сайті компанії gas.ua) та офлайн (через партнерські мережі). Компанія продовжує розширювати канали підключення до своїх послуг.

Як змінити постачальника газу з використанням сервісу ГАЗОТЕКА:

 1. Обрати нового постачальника газу можливо, скориставшись сервісом Газотека (https://gasoteka.ua-energy.org).
 2. Подати заяву-приєднання встановленого зразка до нового постачальника (це можна зробити як на сайті нового постачальника, так і надіслати йому скановану/сфотографовану заяву на електронну скриньку).

Разом із заявою-приєднанням споживач пред’являє постачальнику:

 • документи, якими визначено право власності чи користування на об’єкт (приміщення);
 • документ, що посвідчує особу споживача (паспорт), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код);
 • інші документи, які може вимагати постачальник (перелік яких має бути визначений на сайті такого постачальника). Наприклад, це може бути останній рахунок за розподіл або постачання газу.

          Заяву також може подати й довірена особа власника приміщення, проте вона мусить мати оформлену належним чином довіреність.

 1. Очікувати повідомлення від нового постачальника про дату, з якої здійснюватиметься постачання природного газу (термін до 20 днів). Після завершення процедури зміни постачальника новий постачальник протягом трьох робочих днів письмово повідомляє споживача про дату, з якої здійснюється постачання природного газу.
 2. Отримати остаточний рахунок від попереднього постачальника протягом шести тижнів та провести остаточні розрахунки із попереднім постачальником упродовж 10 днів з моменту отримання рахунку.

 Як змінити постачальника в газу з використанням сервісу Ощадбанку:

 1. Необхідно завітати до одного з відділень Ощадбанку з необхідним пакетом документів: паспортом, ІПН, документом про право власності на житло, а також EIC-кодом ― 16-значним персональним номером об’єкта точки обліку газу споживача.

Співробітники Ощадбанку у відділенні допоможуть оформити заявку на приєднання. Після опрацювання заявки новий клієнт отримає інформацію від ГК «Нафтогаз України» про успішний перехід та подальші інструкції.

Після укладення угоди на постачання газу перехід до нового постачальника відбувається автоматично. Повідомляти попередню газову компанію про підключення до нового постачальника не потрібно. Щойно перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ уже від нового постачальника.

 Як змінити постачальника газу через Приват24 (веб-версія):

 • на веб сайті Приват24 потрібно обрати розділ «Послуги/Мої постачальники/Газопостачання»;
 • вибрати адресу помешкання, яке бажаєте перевести на обслуговування до нового постачальника газу;
 • під карткою з адресою розташована вкладка «Газопостачання» з чинним тарифом на блакитне паливо від Нафтогазу. Натиснувши на вкладку «Нафтогаз», потрібно у формі приєднання зазначити/вказати персональні дані та EIC-код (індивідуальний газовий код помешкання, вказаний у квитанції за розподіл газу);
 • підписати сформовану заявку можна за допомогою SmartID;
 • після відправки заявки з клієнтом впродовж трьох днів зв’яжуться спеціалісти ГК «Нафтогаз України» для завершення процедури підключення.

 Додатково:

Відсутність індивідуального газового лічильника не є перешкодою для зміни постачальника.

В разі зміни постачальника газу особа, яка має пільги чи субсидії в обов’язковому порядку повинна повідомити органи соціального захисту населення. 

 

 

 

 

57508, Миколаївська обл, м.Очаків, вул.Соборна, 7а
тел. +38 05154 3-10-20, +38 05154 3-04-96 
e-mail: ochakiv-rada@ukr.net

Офіційна сторінка у Facebook : 

https://www.facebook.com/ochakiv.rada.gov.ua

 

Перегляди статей
835399