До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг у разі зміни постачальника природного газу

З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

Побутовий споживач має право на вільний вибір та безоплатну зміну постачальника. Постачальник обирається споживачем самостійно, на власний розсуд, незалежно від місця знаходження даного постачальника на території України.

У разі зміни виконавців житлово-комунальних послуг, зокрема зміни постачальника природного газу, необхідно в 30-денний термін повідомити управління соціального захисту населення (подати письмову заяву, зазначивши номер особового рахунку та опалювальну площу житла, якщо газ використовується для опалення).

Або можна повідомити постачальну компанію про отримання пільг чи субсидій, у такому випадку нову заяву надавати не потрібно. Про даний факт постачальна компанія повинна надати управлінню інформацію про такі зміни.
Своєчасне надання громадянами інформації управлінню соціального захисту населення про зміну постачальника природного газу забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг. При зміні постачальника газу пільги та субсидії зберігаються.
З метою своєчасного та в повному обсязі надання громадянам передбачених законодавством соціальних гарантій, звертаємося з проханням до пільговиків та отримувачів житлових субсидій в найкоротші терміни повідомляти органи соціального захисту населення про зміну постачальника природного газу.

УСЗН

e-mail: ochakiv-rada@ukr.net